Náležitě pečujeme o vaše odměny

Uvědomujeme si, že za úspěchem naší banky stojí naši zaměstnanci. A proto je pro nás důležité je za to i náležitě ocenit. Jsme banka s lidským přístupem a zajímáme se o vaše přání. Věříme totiž, že dobré lidské vztahy mezi námi uvnitř se odráží také do našich vztahů se zákazníky.

 • Externí zaměření

  Více dnů volna

  Víme, že odpočinek má velký podíl na dobrém výkonu. Stejně tak rozumíme tomu, že i váš osobní život je důležitý. Proto od nás dostanete týden dovolené navíc nad rámec zákonného nároku a také 2 dny zdravotního volna na překlenutí krátké nemoci.

 • Srozumitelnost

  Osobní život

  Chápeme, že každý z nás je v různé situaci a podporujeme vaši touhu se rozvíjet. Studujícím zaměstnancům, tatínkům, kterým se narodí dítě, i rodičům, kteří už dítě mají, vycházíme vstříc programem MONETA Rozmanitě.

 • Představivost a odvaha

  Vlastní výběr

  Máme Cafeterii, která je plná dalších benefitů. V ní si můžete vybrat další výhody podle toho, co se vám zrovna víc hodí. Ať už je to penzijní pojištění, 1-5 dní volna na vyřízení osobních záležitostí nebo třeba příspěvek na stravenky, sport a kulturu.

 • Zapojení

  Zvýhodněné produkty banky

  Podporujeme naše zaměstnance ve všech jejich životních rolích. Pokud budete chtít být nejen zaměstnancem, ale také klientem naší banky, dostanete vždy zvýhodněné sazby našich produktů.

 • Odbornost

  Péče o vaše zdraví

  Jsme vaši spojenci na cestě za zdravým životním stylem a víme, že dobrý psychický výkon potřebuje skvělý fyzický základ. Proto ochotně přispíváme na sportovní aktivity, upozorňujeme na důležitost prevence, dotujeme zdravá jídla ve firemní kantýně, hradíme vám úrazové i cestovní pojištění, připravujeme pro vás sportovní akce a naši manažeři dostávají bezplatnou lékařskou péči.

 • lorem ipsum

  Ocenění za loajalitu a doporučení známého

  Opravdu si ceníme zaměstnanců, kteří jsou k naší firmě loajální a pracují v naší společnosti dlouhodobě. Oni jsou ti, díky kterým rosteme, a zaslouží si za to nejen náš upřímný dík. Proto vás oceňujeme za každých 5 let práce v naší firmě. A protože důvěřujeme také vašim názorům, odměňujeme vás i za to, že nám doporučíte svého známého.

Rozvíjíme se

 • Vzdělávání

  Zakládáme si na osobním a profesním rozvoji nás všech. K dispozici u nás máte širokou škálu formálních i méně formálních rozvojových příležitostí. Zajišťujeme nejen proškolení v rámci konkrétních pozic a získání znalostí či dovedností formou školení, práci na projektech, účasti na konferencích, ale i rozvoj měkkých/manažerských dovedností či osobnostní rozvoj formou inspirativních přednášek, workshopů, mentoringu, individuálního i týmového koučování, stínování, rotací, 360° zpětné vazby a podobně. • Kariérní růst

  MONETA Money Bank je bankou, která vám nabízí mnoho příležitostí k využití vašeho nadšení, talentu, potenciálu a uplatnění zkušeností. Jsme rádi, když u nás nehledáte jen krátkodobé zaměstnání, ale chcete se s námi vydat na delší cestu v rámci své kariéry. K tomu vám vytváříme podmínky a podporujeme vás ve využití kariérních příležitostí v rámci společnosti. Ať už máte ambice růst směrem k manažerským rolím, posouvat se směrem k projektovému či procesnímu řízení, rozšiřovat si spektrum svých znalostí nebo jít do hloubky a být experty na danou problematiku, vše vám umožníme.

 • Firemní kultura

  Náš společný úspěch určují naši zákazníci. Abychom jim dokázali poskytovat služby podle jejich představ, vytváříme pracovní prostředí a firemní kulturu, která nám tomu pomáhá. Naše firemní kultura je silná a jedinečná – klade důraz na to, abychom drželi při sobě a také etice podnikání. Máme k sobě rovný přístup a respekt k různorodosti. Nejsme škrobení a máme rádi neformální komunikaci i atmosféru. Zajímá nás, co je pro vás důležité a jak můžeme dále posouvat naše hranice a zvelebovat naše pracovní prostředí.