Místo, kde chci pracovat

Za naším úspěchem nejsou jen znalosti a zkušenosti nás všech, ale také naše firemní hodnoty, které se dotýkají každého našeho společného dne.

 • Dovolená, dny volna navíc

  Externí zaměření

  Každý u nás chápe, že naši zákazníci jsou lidé jako my a mají své potřeby a sny. Stejně jako my se opravdu zajímáme o přání vás – našich zaměstnanců, tak i vám nejsou lhostejné touhy a potřeby našich klientů, a společně jim pomáháme řešit jejich problémy a nacházet nové příležitosti. Snažíme se přitom stavět na důvěře a dlouhodobých vztazích.

 • Cafeterie

  Srozumitelnost

  Prosazujeme jednoduché způsoby, jak věci zrealizovat a oceňujeme každý váš nový podnět. Investujeme do inovací a potřebné zdroje využíváme efektivně.

 • Flex Place

  Představivost a odvaha

  Upřímně všichni hovoříme o našich silných a slabých stránkách a kriticky se zamýšlíme nad současným stavem věcí. Počítáme s tím, že jsme jen lidé a máme vzájemné pochopení pro chyby, z kterých se dokážeme poučit.

 • Health Ahead

  Zapojení

  Zapojujeme úplně všechny bez výjimek a důvěřujeme, že udělají správná rozhodnutí. Spolupracujeme, povzbuzujeme se ke vzájemnému sdílení názorů a jsme otevření i jiným úhlům pohledu.

 • Produkty pro zaměstnance

  Odbornost

  Lidé u nás předvídají a reagují na změny na trhu. Ve snaze vyjít vstříc aktuálním přáním a potřebám a růstu společnosti přijímáme přiměřená rizika. Protože naší prioritou jsou lidé a za základ odbornosti považujeme porozumění, podporujeme upřímnou komunikaci, abychom se navzájem ujistili, že opravdu rozumíme všemu, čemu potřebujeme.

Historie MONETA Money Bank

 • Agrobanka Praha, a.s.

  1990

  Původní finanční společnost Agrobanka.

 • GE Capital Bank

  1997

  Na český trh vstupuje americká korporace General Electric se svojí divizí GE Capital Bank. Koupí části Agrobanky Praha, a.s. přebírá její pobočkovou síť.

 • GE Money Bank

  2005

  Společnost GE prochází kompletní změnou vizualizace značky a z banky GE Capital Bank se stává GE Money Bank.

 • MONETA Money Bank

  2016

  Po rozhodnutí společnosti GE prodat veškeré svoje finanční divize vstupuje česká GE Money Bank na burzu a stává se ryze českou bankou MONETA Money Bank.

Od 1. května 2016 společnost GE Money Bank, a.s. působí v České republice pod novým názvem MONETA Money Bank, a. s. Navazujeme na stabilitu a důvěryhodnost GE Money Bank, a.s. a s novým názvem získáváme opravdovou, silnou a jednoznačně rozpoznatelnou identitu coby česká bankovní instituce. Nová značka zachovává hrdě svou tvář a zároveň nám umožní se dále rozvíjet. Na českém trhu retailových finančních produktů máme zavedenou pozici, dále chceme svoje postavení posílit a růst také na hypotečním trhu. Ve službách pro malé a střední podniky, a to zejména v zemědělském sektoru, chceme dosáhnout vedoucího postavení. A právě díky odhodlání našich zaměstnanců máme skvěle nakročeno.


Map data © Google

 

Ozvěte se nám

Pošlete nám CV